ماشین سازی نوآوران بوکان

ماشین سازی نوآوران بوکان در سال ۱۳۸۰ تاسیس و راه اندازی گردید و فعالیت خود را در ساخت و تولید ماشین آلات قالیشویی آغاز نمود.

در این زمینه توانسته ماشین آلات قالیشویی مختلفی را به تعدادهای فراوان به قالیشویی های معتبر ارائه دهد و در این میان با حفظ کیفیت روزافزون ماشین آلات خود توانسته نظر مشتریان را بیش از پیش جلب نماید.

ماشین سازی نوآوران بوکان باتکیه بر دانش پرسنل متخصص موفق به افزایش کیفیت ماشین آلات تولیدی خود در تیراژ های بالا گشته و به دلیل ارائه قیمت های قابل رقابت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی توانسته نام خود را درمیان تولیدکنندگان استاندارد قالیشویی را حفظ نماید.

بکارگیری تجهیزات و سخت افزار های حرفه ای و بروز مجموعه ماشین سازی نوآوران دلیلی بر ادعای تولید با کیفیت در این ماشین سازی است .
تولیدات این کارخانه ماشین آلات اتوماتیک ثابت و متغیر و ماشین آلات دستی نیز بوده وتمامی تولیدات دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس ازفروش می باشد.

از قبیل : ماشین فرچه تک موتوره ، ماشیبن فرچه دو موتوره ، ماشین آبگیر لوله ای با درب ، ماشین آبگیر لوله ای بدون درب ، ماشین آبگیر غلطکی ، ماشین آبگیر دیگی ، ماشین شلاق زن ، ماشین خاکگیر ضربه ای ، ماشین خاکگیر دورانی و ماشین آلات اتوماتیک قالیشویی ثابت و متغیر.

No results found

share

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجنماعی زیر

اطلاعات تماس:

989143827702+ - 989354612703+
989143827702+ - 989354612703+
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست